סדנת " החופש לבחור "

גלה את הכוח של ניהול אגו עם הסדנה שלנו בת 6 מודולים, "החופש לבחור". כל מודול כולל מספר סרטונים המתעמקים בתורת הנפש על פי שיטת הבעש"ט ועולם ההכשרה היהודית שפיתח בני גל ז"ל. בנוסף לסרטונים, כל מודול כולל גם תרגילים וסיכומים שיעזרו לך ליישם את מה שלמדת בחייך. עד סוף הסדנה, יהיו לך מספר כלים חשובים שיעזרו לך לזהות את התפקיד שהאגו שלך ממלא בחייך, לשפר את מערכות היחסים שלך, לנהל את האגו בצורה יעילה יותר ולחוות חופש ושמחה אמיתיים.

החופש לבחור: סדנה לניהול מתח וחרדה

האם אתה נאבק עם לחץ וחרדה שנראה שמעכבים אותך מלהשיג את המטרות שלך?

האם אינך שמח בבחירות שאתה עושה ?

אתה מרגיש שאינך מגיב נכון למצבים שונים ?

אתה לא מצליח לחשוב בבהירות ?

אינך מתמודד ביעילות עם פחד ועצבות ?

אתה לא מרגיש חופשי ?

אתה רואה שאתה מאבד את הקשר האמתי לה' ?

אלו כאבים נפוצים…

אלו כאבים נפוצים שרבים מאיתנו חווים, ולעתים קרובות ניתן לייחס אותם למקור אחד: האגו. האגו הוא החלק בנו שעסוק בשמירה על הדימוי העצמי שלנו ובהגנה על האינטרסים שלנו, לרוב על חשבון אחרים. כאשר לא מסופקים, האגו יכול להוביל אותנו בדרך של ספיגה עצמית, קונפליקט והחמצת הזדמנויות. אבל הנה החדשות הטובות: על ידי לימוד ניהול האגו שלך, אתה יכול לא רק לפתור את הבעיות האלה, אלא גם לפתוח רמה חדשה לגמרי של צמיחה והגשמה אישית. על ידי זיהוי מתי האגו שלך מניע את ההחלטות והפעולות שלך, אתה יכול לעשות בחירות מודעות יותר שמתאימות לערכים ולמטרות האמיתיות שלך. אתה יכול לחוות מערכות יחסים משופרות עם אחרים ולהימנע ממתחים וקונפליקטים מיותרים. הסדנה שלנו תביא אותך למסע של גילוי עצמי והעצמה, תעזור לך לזהות את הדרכים שבהן האגו שלך עשוי לעכב אותך ויספק לך את הכלים הדרושים לך כדי לנהל אותו ביעילות. זו ההזדמנות להשתחרר ממגבלות האגו ולאמץ חיים של חופש גדול יותר, שמחה וחיבור אותנטי עם אחרים.

מיהם יוצרי הסדנה ?

 בני גל ז"ל

מייסד BSD אימון יהודי


בני גל- מאסטר באימון. 18 שנה בעולם ה-Coaching. ממציא שיטת BSD באימון יהודי, שמהותה 'תהליך השיבה'- תהליך שיבת האדם אל עצמיותו המקורית, זיהוי עוצמות וניהול כוחות, והפיכתם לכלי מניע ומקדם לפעולה. החזרה אל עצמיות האדם מאפשרת העצמה אישית, כח לעשות שינויים והשגת תוצאות משמעותיות.

( מקור: האתר הרשמי של בני גל bsdcoaching.co.il )

הרב יהודה דויטש

מרצה בבית הספר לתורת נפש

הרב יהודה דויטש ירש מהוריו את המסירות לעניני ישוב הארץ ושמירת המצוות, עניינים אלו הפכו לעקרונות מנחים בהרבה בחירות שעשה במהלך חייו. תחילה למד בישיבת ההסדר לקראת שירות צבאי ולאחר מכן סייע בהקמת ישיבת עטרת כהנים. למד גם בישיבות בית אורות וחומש. הוא השתתף במניעת נסיגה מימית ותמך במשפחות לפני הגירוש מגוש קטיף. הוא הקים תוכנית חינוכית-אמונית להכשרת מחנכים עתידיים. הרב יהודה הצטרף למחזור הראשון של ביה"ס לתורת הנפש בנשיאות הרב גינזבורג ולאחר מספר שנים גם התחיל ללמד בו. בעקבות הלימודים הללו פיתח סדנה לניהול נכון של האגו. חזון חייו הוא לשנות את המציאות מהתורה ומתוך התורה בהשראת הרב קוק, החסידות ומתורתו של הרב גינזבורג.

במהלך 8 שנים עמלו יוצרי הסדנה ללא לאות לעיצוב סדנה המשלבת את התובנות המעמיקות של תורת הנפש על פי שיטת בעש"ט עם עולם ההכשרה היהודית שפותח על ידי בני גל ז"ל, אחד מהמאמנים הראשונים בישראל ומייסד BSD אימון יהודי. הסדנה הייחודית הזו לוקחת אותך למסע קצר וממוקד שיעזור לך להבין את התפקיד שהאגו שלך ממלא בחייך, את ההפרעות שהוא יכול לגרום, ואת הדרכים לשלוט בו ולנהל אותו. על ידי יציאה לדרך זו של חופש ושמחה, אתה יכול סוף סוף להשתחרר מהאילוצים שעצרו אותך ולהתחיל לחיות את החיים שאתה באמת ראוי לו. הסדנה מורכבת מ-6 שלבים שכל אחד מהם כולל סרטונים קצרים, חומרי קריאה ותרגילים. חומרים אלה נפתחים לצפייה ככל שאתה מתקדם בכל שבוע, ומאפשרים לך ללמוד ולתרגל בקצב שלך.

שיטה ייחודית משולבת

יוצרי סדנה זו מביאים לך שילוב ייחודי של מומחיות, המשלב ידע מעמיק בתורת הנפש עם כלים מעשיים מעולם האימון.  שילוב ייחודי בין עולם האימון לבין עולם הקבלה והחסידות. הסנדה מציעה גישה הוליסטית לניהול האגו שאינה דומה לאף שיטה אחרת. על ידי שילוב נקודות מבט מגוונות אלו, הסדנה מספקת הבנה מקיפה של האגו ותפקידו בחיינו, כמו גם מגוון טכניקות יעילות לניהולו. כל המשתתפים בסדנה מקבלים שפע של כלים מעשיים שניתן ליישם בחייהם האישיים והמקצועיים.

תוכן הסדנה

מודול 3 - להחליף את הסיפוק בשמחה נקיה

מה הבעיה עם שביעות רצון? במודול זה נבחן את מגבלות הסיפוק כמטרה, ונגלה חלופה ברת קיימא ומגשימה יותר

מודול 2 - לפעול ממקום נקי

איך לשחרר את עצמנו מהאנוכיות שלנו במודול זה נעמיק בשורשי הנטיות האנוכיות שלנו ונלמד כלים מעשיים להתעלות עליהן, על מנת שנוכל לפעול ממקום של יותר אמפתיה וחמלה.

מודול 1 - האם אפשר בלי פוזות?

במודול זה, נחקור את הדרכים שבהן אנו עשויים לחיות את חיינו ממקום של העמדת פנים או פוזה, ונלמד כיצד לזהות ולהתגבר על דפוסים אלו כדי לחיות בצורה אותנטית יותר.

מודול 6 - מדכאון לשמחה

מודול 5 - להיפטר ממשקעי העבר

איך להפסיק לתת לעבר שלנו לשלוט בנו? במודול זה, נחקור את הדרכים שבהן חוויות העבר והטראומות שלנו עשויות לעכב אותנו, ונלמד אסטרטגיות מעשיות לשחרור אחיזתם בהווה ובעתיד שלנו.

מודול 4 - האומץ להודות באשמה

במודול זה נתעמת עם הפחדים וההתנגדויות שלעתים קרובות מונעים מאיתנו להודות בטעויות שלנו, ונגלה כיצד פעולת ההודאה באשמה יכולה למעשה להיות זרז רב עוצמה לצמיחה אישית ולשינוי.

שלוש אפשויות הצטרפות

בחר את החבילה המתאימה ביותר לצרכים ולתקציב שלך. החבילה הבסיסית שלנו כוללת את כל התוכן הדיגיטלי, כולל סרטונים, תרגילים והרחבות, ללא כל תמיכה. אם אתה מעדיף קצת יותר הדרכה ואינטראקציה, החבילה הבינונית שלנו כוללת הכל חבילה בסיסית בתוספת שני סמינרים מקוונים עם המנחה. לבסוף, חבילת הפרימיום שלנו מציעה את החוויה האולטימטיבית עם אימון ותמיכה בהתאמה אישית לאורך כל הסדנה. המחירים מתחילים ב-497₪ לחבילה הבסיסית, 1850₪ לחבילה הבינונית, ו-5900₪ ל- חבילת פרימיום."

עדויות

מיטל גורט

מנטורית להצלחה עסקית

זהבה אפרתי

הר אדר

נחמה

פסיכולוגית

בריג'יט גמקדג'י

מלווה משפחות

ציפי גלוברמן

בוגרת ביה"ס לתורת הנפש

שרה קמניצקי

יועצת

אביגאיל דרגן

 

שילה רוזנק

מאמנת אישית בכירה

כוכבי סרוסי